ZAJÍMÁ VÁS JAK "VYZRÁT" NA nemoc?


Věděli jste, že Vaše myšlení může Vaše ZDRAVÍ hodně ovlivnit?

Dostaňte SVÉ zdraví pod kontrolu, díky E-Kn​ize "3 + 1 KROK JAK POZNAT SVOU CESTU ke zdraví aneb JAK VYUŽÍT myšlení ve VÁŠ PROSPĚCH"

234
čtenářů už čte e-book

Co zajímavého na Vás zdarma čeká v tomto e-booku?

Laska-VDĚČNOST-meditace

Zjistíte, jak ​moc jsou důležité v oblasti zdraví láska a  vděčnost, A také, jak nám můžou pomoci meditace.

MYŠLENÍM KU ZDRAVÍ

Přečtete si, jak je možné využít k uzdravení vlastní myšlení.

ZDRAVÍ vs nemoc

Získáte informaci PROČ nebo CO
nám chce nemoc sdělit a jak s
touto informací naložit.

JAK SE E‐BOOK LÍBIL TĚM, KTEŘÍ HO UŽ ČETLI:

“  


Myšlenky jsou silný nástroj, jímž můžeme ovlivňovat a vytvářet realitu kolem nás. To samozřejmě platí i pro zdraví, které můžeme ovlivnit nejen různými mentálními technikami, ale i celkovým nastavením a životním postojem. O tom všem píše Vladi Vavroušková ve svém e-booku. Ten je především úvod do světa formujících myšlenek a přání. Pokud jste se s touto oblastí ještě nesetkali nebo o ní máte jen letmé povědomí, pak bude pro vás určitě užitečné si e-book přečíst.


Mgr. VeronikaĎuričková-

Jazyková korekturka


E- book Vladi Vavrouškové jsem přečetla se stejným zájmem, se kterým mi ona pomohla v roce 2014. Tenkrát jsem totálně vyčerpaná a "vynervovaná" ze životní situace, doslova mlela z posledního. Meditace, kterou popisuje v knize a kterou mne tenkrát naučila, mi zachránila život. Již vím, že myšlenky jsou silný nástroj, jímž můžeme ovlivňovat realitu kolem nás. To platí i pro zdraví, které můžeme ovlivnit jednak mentálními technikami, ale ukazuje se, že i celkovým nastavením a životním postojem. A rovněž stravou. Tento e-book je především úvod do světa myšlenek a přání, které mohou formovat náš život. Pokud jste se s touto oblastí ještě nesetkali nebo o ní máte jen letmé povědomí, doporučuj e-book přečíst. Bude to pro vás poučné i užitečné. Těším se na další příběhy a pokračování.


Mária  Poracká -
Ekolog, manager EMS


E-book, který jsem měla možnost si přečíst, je moc hezký. Možná jen, bys měla jít více do hloubky, ale to zřejmě bude následovat. Člověk, který se o duchovno a přístupu k sobě a okolí zajímá, většinou už takto postupuje i třeba s malým odlišením a trochu jinou metodou. Jsi šikovná. Přestože se tímto zabývám z malinko jiného pohledu, pohledu východní medicíny přístup k sobě i ostatním z pohledu nejen života, ale i dne, a minulých a budoucích, nedokázala bych něco podobného napsat. Za mne máš 1 s hvězdičkou ..


Helen Kholová F - Invalidní důchoce 

   JAK SE ROZHODNETE, JE POUZE NA VÁS..

Pokud tedy chcete znát odpovědi na  otázky týkající se zdraví, stáhněte si e-book


3 + 1 KROK JAK POZNAT SVOU CESTU ke zdraví aneb JAK VYUŽÍTMYŠLENÍ VE VAS PROSPĚCH

© Vladi Vavroušková   Ochrana osobních údajů

>