Cítíte, že potřebujete změnu ? Chybí vám radost , láska, zdraví a energie ? Chcete se naučit meditovat, tak abyste si neublížili, ale naopak si prospěli ?


Tak potom je knížka pro vás nebo i o vás ...

Linda B.
LINDA BERGER

koučka hojnosti

V knize Nový začátek s Klementinou najdete opravdového přítele na celý život - meditaci. Jemným způsobem vás vtáhne do vašeho magického vnitřního světa. Pochopíte, jak to funguje, proč meditovat a hlavně JAK na to. Pomocí krásných meditačních příběhů uvnitř knihy se přenesete třeba do říše snů nebo do nového začátku, nic není špatně. Líbí se mi, že je myšleno na vše a jako vychytávka k meditaci jsou přiloženy i mandalové omalovánky. Už není proč váhat.

Co získáte, když si knihu koupíte? 

Záskáte knihu, která je... 

  •  INTERAKTIVNÍ A MÁ V SOBĚ OMALOVÁNKY MANDAL
  • OBSAHUJE PŘÍBĚHOVOU TEORII, JAK MEDITOVAT


ALE TAKÉ SI MŮŽETE PŘEČÍST 7 PŘÍBĚHŮ A  

PROŽÍT 7 MEDITACÍ NA TÉMA  

1. Příběh a meditace na Strach

POCHOPÍTE SVŮJ STRACH...


....a to díky 1. příběhu, který vám poví  Mladá Meditace NOVÝ ZAČÁTEK a KLEMENTINA vás provede 1. meditací.
4. Příběh a meditace na Bolest hlavy

NAHLÉDNETE, JAK MEDITACE POMOHLA KLEMENTINĚ...


.. od bolestí hlavy, a to ve 4. příběhu, který vypráví  Mladá Meditace NOVÝ ZAČÁTEK, a Klementina, vás díky tomu může naučit meditaci na Bolest hlavy

2. Příběh a meditace Ego - Znovuzrození

POZNÁTE, PROČ NENÍ EGO VE VAŠEM ŽIVOTĚ DŮLEŽITÉ ...


.... jak se  ho můžete díky meditaci ZNOVUZROZENÍ zbavit a jak EGO vyřešila ve svém 2. příběhu Mladá Meditace NOVÝ ZAČÁTEK. Klementina vás pozve ke druhé meditaci ZNOVUZROZENÍ.  5. Příběh a meditace na Bolest zad

ZJISTÍTE, CO VÁM ŘÍKÁ TĚLO, KDYŽ VÁS BOLÍ ZÁDA


.... a jak si klientka  Mladé Meditace NOVÝ ZAČÁTEK -   Vlaďka poradila s bolestmi zad, a to v 5. příběhu, a Klementina vás naučí, jak se zbavíte bolesti zad vy.


3. Příběh a meditace na Očistu mysli

NAUČÍTE SE ČISTIT SI MYSL ...


... abyste ji neměli přetíženou a nebolela vás hlava. Jak mysl čistit správně, se můžete dozvědět ve 3. příběhu, který vám prozradí Mladá meditace Nový začátek,  a Klementina vás provede 3. meditací.


6. Příběh a meditace na Láskování

PROZRADÍME VÁM, JAK JE TO LÁSKOU ...


... a to nejen k druhým, ale také k sobě. A jako bonus vám  Mladá Meditace NOVÝ ZAČÁTEK povypráví v 6. příběhu, jak ona sama řeší problém s láskou a kdo jí pomohl. A vám pomůže Klementina v meditaci s názvem LÁSKOVÁNÍ .

7. Příběh a meditace na Nový Život - Nový Začátek

A NAKONEC SE DOZVÍTE, CO MÁ SPOLEČNÉHO KONEC S NOVÝM ZAČÁTKEM...


....  a Mladá Meditace NOVÝ ZAČÁTEK vám prozradí, kde se „schovávala" než vám přišla radit, jak meditovat tak, abyste si neublížili, a to v posledním 7. příběhu. A ani Klementina nezůstane pozadu, má totiž pro vás připravenou  poslední meditaci na ten váš NOVÝ ZAČÁTEK.

O Vladi

Vladi je spisovatelka příběhů o Klementině, které pomáhají uzdravovat. Je autorkou projektu  Myšlením ke zdraví , kde učí lidi pochopit příčinu jejich  bolesti  hlavy pomocí myšlení, meditace a využití bylinek.

Napsala a vydala 2 knihy: První je hudební kniha Nové Začátky.

Její druhá kniha s názvem Nový Začátek s Klementinou,  vyšla 3. září 2019 a mohli jste si ji koupit nejen na křtu 14.9.2019 v Hotelu STEP, Praha 9, ale nyní zde na této stránce, ale také v e- shopu Kosmas a knihkupectvích.

Vytvořila e-knihu Zápisník – Moje knížka vděčností na jeden rok.  Tištěná podoba s názvem VDĚČNÍČEK, vyšla před pár dny.

Je autorka příběhů O Klementině, a to 1. dílu Rady s Klementinou – O životě bez bolestí. 

Jak se líbí špatně, co ji už četli? 

Mgr. Helena Hel Štrebová

Lektorka kvantového osobnostního seberozvoje

Vlaďkine príbehy poznám, som ich stálou čitateľkou a preto, keď vyšla kniha, hneď som vedela, čo budem po večeroch robiť.

Existuje niečo krajšie, ako ľahučkým rozprávaním krásnych príbehov nás vniesť do nášho vnútra, do našej podstaty a tam sa dotknúť srdiečka, ktoré na vibráciách lásky začne spracovávať to, čo sme si práve cez ten príbeh uvedomili, čo nás trápi, čo nemáme spracované a s čím si nevieme rady. Potom takto nenápadne, začíname nad tým rozmýšľať a preciťovať to.  S ľahkosťou pierka, presne takto nenápadne Vás Vľaďka vnesie do sveta sebapoznávania a sebauvedomovania. Ale viac už prezrádzať nebudem, všetko ostatné nájde v jej knihe. Na záver ešte dodám : Úžasná žena – úžasná kniha.

A že sa s talentom na písanie príbehov narodila, vás každého presvedčí po prečítaní jej  knihy.

Dakujem krásne :)

Rebeka Vörösová

Studentka

Moc pěkná kniha. Informace jsou v ní podané srozumitelně a hravě. Zároveň nestrádá na kvalitě. Měla jsem pocit, jako by mě za ruku vedla velmi dobrá kamarádka, a říkala mi: „Hele, já znám něco skvělého a ukážu ti, jak se to dělá... neboj se, všechno ti vysvětlím"

Bylo velmi příjemné tuto knihu číst.

PharmDr. Vendula Martinková

Doktorka farmacie

Kniha Nový začátek s Klementinou mě vtáhla natolik, že jsem ji přečetla na jediný zátah.

Vlaďka je naprostá mistryně v psaní příběhů, které miluji. Měla jsem z toho pocit, že mě při čtení drží za ruku.

V odborných pasážích hravým způsobem vysvětluje potřebnou teorii a člověk se při nich opravdu baví a navíc má jeden AHA moment za druhým.

I když pracuji ve stejném oboru a relaxace, vstup do hladiny alfa i meditace využívám u svých klientů, kniha mi přinesla mnoho nových postřehů, uvědomění a pohlazení na duši.

Určitě ji doporučuji všem, kdo chtějí začít rozumět sami sobě, ale nevědí odkud začít. Nečetla jsem, zatím nic, co by tak příjemným, jednoduchým a lidským způsobem vysvětlovalo procesy, které se odehrávají uvnitř každého z nás.

KOLIK KNIHA STOJÍ?

1 TIŠTĚNÁ KNIHA 

Vlastnoruční věnování + záložka

269 Kč


229 Kč

  • 1 Tištěná kniha
  • Záložka
  • Vlastnoruční věnování pro vás
BALÍČEK 2 TIŠTĚNÉ KNIHY  

2 tištěné knihy  + vlastnoruční věnování + záložka

459 Kč


349 Kč

  • Balíček 2 tištěných knih
  • Automatické
  • Vlastnoruční věnování pro vás do  jedné nebo do obou knih

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ -  JE NUTNÉ  V OBJEDNÁVKOVÉM FORMULÁŘI ZAŠKRTNOUT POLÍČKO NA PLATBU POŠTOVNÉHO, jinak vám kniha/knihy nebudou doručeny!

 PŘEDPRÁZDNINOVÁ AKCE 

KONČÍ PO VYPRŠENÍ ČASOVAČE

12
Days
04
Hodiny
16
Minutes
09
Seconds

100% GARANCE VRÁCENÍ VAŠÍ INVESTICE DO KNIHY


Za svými radami v knize NOVÝ ZAČÁTEK S KLEMENTINOU si stojím a jsem si jistá jeho kvalitou, grafickým zpracováním a jednoduchostí.


Věřím, že vám kniha přinese do života  štěstí, klid, lásku, energii,  splnění vašich přání a snů a  že vám pomůže žít  život, jaký chcete. Naučíte se meditovat tak. abyste si neublížili, načerpáte energii u příběhů Mladé Meditace Nový začátek a s  KLEMENTINOU si splníte mnoho přání a

snů. 

V případě, že  si do  14 dnů nebudete jisti, že kniha plní to, co od ní očekáváte, bez okolků vám vaši investici  vrátím.


Copyright Vladi Vavroušková                                                               Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů

>