P​OHÁDKY NEJEN 

PRO DOSPĚLÉ

PAMPELIŠKA – SLUNÍČKO BYLINEK

„Byl jednou jeden chlapeček a ten stráááššnněě nerad ráno vstával. Pořád by jen spinkal. Maminka ho musela pokaždé násilím tahat z postýlky, aby nezmeškal školu. Nikdo si s ním nevěděl rady, ani tatínek, ani maminka, natož babička a dědeček a ani paní doktorka. Prostě byl to takový věčně ospinkaný chlapec. Říkali mu proto Ospánek.  Když byl ještě malý, tak to tak nevadilo, prostě do školky chodil později než jeho kamarádi, ale jemu to bylo jedno. Hlavně, že se mohl dobře vyspinkat..

O PRINCEZNĚ ŽAHAVCE

“Princezna Žahavka, se tak od narození nejmenovala, to ne. Když jí její maminka vzala do náruče, hned to věděla a princezně do jejího malinkatého ouška zašeptala: „ ty moje krásné miminko, ty moje princezničko Florindelo, ty budeš všem dělat v životě jen samou radost, já to cítím a vím, protože vidím, jak krásná máš očka.“ Tak nadšená byla její maminka královna. A co se stalo, že z Florindeli byla Žahavka se dočtete v pohádce.  

O ​BARBORCE

“​Na vánoce je všechno tááák kouzelné. A to nejen pro děti, ale i pro dospěláky: rodiče-milionové maminky a tatínky, pro babičky, dědečky, tetičky a strýčky.

A jak prožívala předvánoční čas maminka Klementina a na co si díky svému synkovi Samíkovi vzpomněla a jakou pohádku mu vyprávěla, se můžete dočíst ​ZDE.. a čeká tam na vás i překvapení... tak už nečekejte a šupky hupky klikněte na tlačítko POKRAČUJ VE ČTENÍ ZDE


 

O LENIVÉ VENDULCE

Na pohádku o další bylince, tentokrát o Levanduli, se můžete těšit již za několik dní.

Budu vás včas informovat, buď zde na webových stránkách nebo na FB stránce Myšlením ke zdraví (c) Klementina ZDE

Zatím se můžete podívat na bylinky. Stačí kliknout na tlačítko  VÍCE O BYLINKÁCH ZDE    

>