PAMPELIŠKA – SLUNÍČKO BYLINEK

To, že má Klementina ráda bylinky, jste si možná už stačili přečíst v příbězích, které jsem před pár lety vám, věrným čtenářům, posílala. Pokud jste nebyli mezi nimi, nevadí, příběhy jsou již sjednocené do e-knihy a v dubnu 2019 vyšly na eknihyjedou.cz pod názvem Rady s Klementinou – O životě bez bolestí - ZDE

KDO POJMENOVAL PAMPELIŠKU JINAK?

Pampelišku máme obě s Klementinou moc rády. Říkáme jí, že je Sluníčko bylinek. Tak ji totiž pojmenoval Klementinin nejmladší syn Samík.  

PAMPELIŠKA: BYLINKA NEBO PLEVEL

Pampeliška je bylinka, i když mnoho lidí ji bere jako plevel.  

Četla jsem kdysi příběh, kde manželka nechtěla podávat svému manželovi tuto bylinku se slovy: „Přeci svému nejdražšímu nebudu dávat plevel.“ Tak nevím, zda je to úsměvné, nebo ne.

Každopádně, tento „plevel“ je velmi zdravý a pomáhá na mnoho zdravotních problémů.

CO JEŠTĚ POMÁHÁ NA BOLEST HLAVY

Krátké povídání o Sluníčku bylinek – o Pampelišce najdete zde a také se tam dozvíte o dalších bylinách, které máme s Klementinou v oblibě. Jsou to bylinky, které hlavně pomáhají na bolesti, a to na bolest hlavy.

Pokud vás trápí bolesti hlavy, doporučuji se podívat sem. Je tam pro vás připravený checklist zdarma.

Nebo si můžete objednat e-book, kde se již o bolestech hlavy mluví víc, a to zde. Najdete v něm uzdravující příběh velkého prozření v parku, ke kterému mne dovedla báječná teta Růženka.

Odhalíte tak sílu podvědomé komunikace, v názorném  příběhu dvou bytostí Zdraví a Bolesti.

Dozvíte se o nechtěných chybách, které tolik lidí dělá.
A jako bonus se zbavíte konečně trápení... a následně v e-booku se také dozvíte, jaké chyby Bolest hlavy dělala a jak jí Zdraví poradilo.

PROČ BĚHEM POHÁDKY ZMĚNIL SAMÍK PAMPELIŠCE JMÉNO  

Když maminka Klementina začala vyprávěla Samíkovi pohádku o Pampelišce, vůbec netušila, co všechno Samíka napadne. A vy se to můžete dozvědět z pohádky, kterou si hned teď můžete přešít zde.  

A jak na to přišel? Také jsem byla zvědavá, a tak mi Klementina převyprávěla celou pohádku, jak ji před spaním vyprávěla svému synovi Samíkovi.


A O ČEM POHÁDKA JE? 

„Byl jednou jeden chlapeček a ten stráááššnněě nerad ráno vstával. Pořád by jen spinkal. Maminka ho musela pokaždé násilím tahat z postýlky, aby nezmeškal školu. Nikdo si s ním nevěděl rady, ani tatínek, ani maminka, natož babička a dědeček a ani paní doktorka. Prostě byl to takový věčně ospinkaný chlapec. Říkali mu proto Ospánek.  Když byl ještě malý, tak to tak nevadilo, prostě do školky chodil později než jeho kamarádi, ale jemu to bylo jedno. Hlavně, že se mohl dobře vyspinkat..

DALŠÍ POHÁDKY, PŘÍBĚHY A KNIHY SI VYBER V KNIHOVNĚ  

>