CO PRO VÁS MOHU UDĚLAT NA ZÁKLADĚ VLASTNÍCH POKUSŮ, OMYLŮ A SVÝCH NABYTÝCH ZKUŠENOSTÍ ?

VŠE SE DOZVÍTE​​ NÍŽE POD ŠIPKOU  

PŘEMÝŠLÍM, PŘEMÝŠ​LÍM A PŘEMÝŠLÍM....

Dnes už vím, že myšlenky vytvářejí realitu, ve které žijeme, ale vždycky tomu tak nebylo.  


Musela jsem ujít dlouhou cestu, abych k tomuto poznání dospěla. Mé dřívější myšlenky byly jiné, než jsou dnes. Byly v lepším případě nicneříkající, v horším jsem si jimi spíš škodila. A životem jsem jen tak proplouvala.  


​K léčivým myšlenkám, které umím dnes, jsem se musela dopracovat. K tomu mi pomohla jedna moje kamarádka, Lenka Š. Přátelství s ní mi dalo opravdu hodně. Byla a je guruem v mém životě. I když se teď vidíme méně často, stále ji vděčím za mnoho…:)

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

S Lenkou Š. jsem se seznámila před ​více jak jedenácti lety. Lenka pracovala stejně jako já v oboru finančnictví (poznaly jsme se v práci), ale kromě toho se také věnovala osobnímu rozvoji. Líbilo se mi, jak pohlíží na svět, jak se jí skvěle daří v oblastech, kde mně nedařilo vůbec.


Zajímalo mě to, a tak jsem se jí jednou zeptala: „Lenko, jak to, že se ti tak daří? Máš skvělou rodinu, stavíte dům a daří se ti ve financích. Jak to děláš, prozradíš mi to?“


Lenka mi na to tenkrát odpověděla: „VLAĎKO, je to tím, jak přemýšlíš nad některými věcmi ve svém životě, a jak se k nim stavíš, také jak jsi trpělivá, jak se ovládáš.“ To mi tedy tenkrát ještě příliš smysl nedávalo, byla jsem přesvědčená, že vše dělám dokonale, ale později jsem zjistila, že Lenka měla pravdu. Chvíli jsem váhala, jestli s ní mám do své přeměny jít, nebo ne, ale nakonec jsem si řekla, že si nechám poradit.

1. LEKCE: JAK JSEM SE UČILA ZBYTEČNĚ SE NEROZČILOVAT

První „lekce“, kterou jsem dostala, bylo to, ŽE SE NEMÁM ZBYTEČNĚ ROZČILOVAT nad věcmi, které neovlivním, které jsou prostě dané.


V té době jsem ještě nechápala, k čemu je to dobré, ale Lence jsem věřila, a tak jsem nad tím nebádala a snažila se.


Ale řeknu vám, milí čtenáři a čtenářky, nebylo to vůbec lehké. A to by si člověk řekl, že to je brnkačka…:) Zpočátku to bylo náročné, musela jsem myslet na to, že se nemám rozčilovat, když mi ujede autobus nebo když jsem něco nestihla, že nemám mít zbytečné obavy z toho, co v budoucnosti nezvládnu.


Pomalu, krůček po krůčku, jsem si v různých situacích tyto chyby začala uvědomovat, až se po pár měsících vše
začalo dít tak nějak automaticky…..

JAK JSEM SLOŽILA ZKOUŠKU Z 1.LEKCE....

​….Až jsem dostala z vesmíru možnost vyzkoušet si, co jsem se za čtyři měsíce pilné práce na sobě naučila. Byla jsem tenkrát na sebe moc pyšná a získala jsem více sebe vědomí.


Na mé zkoušce se podílel můj exmanžel a díky němu jsem zjistila, že  mě už jen tak něco „nerozhází.“ 

CO SE DĚLO DÁL? BYL KONEC MÉHO UČENÍ? NE, BYLA 2.LEKCE - ODPUŠTĚNÍ  ​

Ne, nebyl to konec. První lekce byla jen ZAČÁTEK. Lenka se mnou dál pracovala. Moje bloky, které jsem v sobě měla, mi odbourávala přes kineziologii.


A pak přišla další, druhá „lekce“ – ODPUŠTĚNÍ


Vždycky jsem si o sobě myslela, že nemám problém s odpouštěním. A jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že vlastně odpouštět neumím a že i to se musím naučit.


Nejtěžší odpuštění bylo to, co mi Lenka řekla jako první: „Vlaďko, jsi skvělá, že jsi tak dobře zvládla první lekci, ale jestli chceš, aby se ti v životě dařilo, musíš začít lidem odpouštět. Cítím to tak, že nejdůležitější bude, když odpustíš svému otci!


V té chvíli by se ve mně krve nedořezal, jak mi v žilách ztuhla krev a já Lence zhurta odpověděla: „Leničko, tak tohle já nezvládnu. Tátovi odpouštět nebudu, proč bych mu měla odpustit? Za to, jak se ke mně choval celý život jako k cizímu člověku? Nebo za to, jak se ošklivě choval k mé mamince, až jí dohnal k smrti?! Za to??!! Promiň, to nedokážu.


Lenka se nenechala vůbec vyvést z míry a klidným hlasem, s mírným pousmáním mi řekla: „Milá Vlaďko, samozřejmě chápu, že to nebude snadné a nenutím tě do toho, ty sama nejlíp víš, co vlastně chceš. Takže, pokud se chceš mít dobře a chceš na sobě pracovat, doporučuji ti, abys to aspoň zkusila.“


Na to jsem hned neodpověděla, chvíli jsem přemýšlela, co tedy vlastně chci, jestli to nechám tak, jak to je, nebo budu dbát rad Lenky. A odpověděla jsem jí: „Dobře, zkusím to, udělám to a budu věřit, že všechno pak bude tak, jak má být. Ale nevím, jak mám začít.“


Lenka mi poradila: „Vlaďko, zkus začít tím, že otci poděkuješ za to, že jsi díky němu na světě a to ostatní pak už půjde samo, uvidíš.“

MOJE PRVNÍ "NĚCO JAKO" MEDITACE

​Když jsem zkoušela odpouštět otci, začala jsem sama od sebe praktikovat věc, kterou známe pod pojmem MEDITACE. Já to tenkrát tak nebrala, prostě jsem jen seděla na židli nebo na sedačce, měla zavřené oči a velmi silně se soustředila na otce, kterému jsem měla odpustit.


Pravda, nešlo to hned a napoprvé, ale po čase jsem mu postupně vše odpustila. A mnoho věcí kolem vztahu OTEC & JÁ jsem ještě řešila s Lenkou přes konstelace a nakonec jsem to vyřešila po jeho smrti na​ nevědomé úrovni, ale to už je zase jiný příběh.

3. LEKCE: ZJISTI, PROČ JSI SE NARODILA PRÁVĚ SVÝM RODIČŮM

​No, to byl tedy opravdu těžký úkol, který mi Lenka dala. Ještě předtím, než jsem tento úkol dostala, jsem četla jednu moc zajímavou knížku od Zdenky Jordánové – „Tvoje dítě jako šance pro tebe“. Jordánová tam popisuje všechno, co se děje od početí až po samotné narození, takže mě Lenička tentokrát tím úkolem ani tak moc nepřekvapila.


Nějakou dobu jsem nemohla najít správný okamžik na provedení, ale dočkala jsem se brzy.


A tak jsem splnila další lekci: PROČ JSEM SE NARODILA PRÁVĚ SVÝM RODIČŮM. To vám povím pod šipkou na tlačítku: JSEM ZVĚDAVÁ JAK TO BYLO DÁL

MŮJ OSOBNÍ ROZVOJ...KURZY, KURZY, UČENÍ MUČENÍ...:)

Tak tohle pro mě byl opravdu velký emocionální zážitek, díky němuž jsem se dostala tam, kde jsem a začala soustavně pracovat na vlastním osobním rozvoji. Tenkrát skutečně „jen“ vlastním, protože jsem učila jen sama sebe, nikoho dalšího. V té době jsem cítila, jak se všechno kolem mění, přátelé a známí odcházeli a místo nich nastupovali jiní - jediný člověk, který se mnou zůstal a dále zůstává je můj milovaný manžel Aleš.


Dodnes se stále učím a ještě do nedávna jsem hledala sama sebe. Absolvovala jsem mnoho kurzů, které mě toho hodně naučily. Když nepočítám to, co mě naučila Lenka, pak mým prvním byl kurz od spol. Dosáhnete všeho s.r.o., kde mě Milan Krátký naučil hodně okolo mého postoje k sobě samé, ale i o dalších věcech. Pod jeho vedením jsem dál pracovala na odpuštění otci a mému staršímu synovi Martinovi. Naučila jsem se praktikovat MEDITACE, zpočátku jen pro sebe, ale pak jsem absolvovala Kurz pro terapeutky . Seznámila jsem se co je alfa-meditace a jak díky nim mohu pomáhat druhým lidem s jejich problémy.

Během praxe v kurzu se mi podařilo uzdravit prvního člověka na dálku.


Jak? S To se můžete dozvědět, když si poslechnete viceo, kde  můj učitel  M. Krátký představuje mě a mou práci .


Pro můj rozvoj i zkušenosti byl velmi významný i kurz Silvovy metody kontroly mysli. Ten jsem absolvovala hlavně proto, abych si prohloubila zkušenosti a znalosti uzdravování na dálku, protože jsem se stěhovala z ČR a chtěla
jsem takto pracovat, protože v Anglii jsem nemohla hned začít provozovat praxi.


Mezitím jsem absolvovala online kurz Jiřího Vokáče Čmelíka NEURORESTART, kde jsem si potvrdila, že jdu správným směrem. V tomto kurzu jsem se naučila ještě další věci okolo podvědomí, vědomí, programování mozku, myšlení a meditací.

​JAK A KDY VZNIKL MŮJ NOVÝ POHLED NA ZDRAVÍ A NEMOCI

​Ještě před stěhováním do Anglie jsem začala vnímat nemoci jinak než jako náhodu nebo nějaký trest. Začala jsem je chápat jako sdělení, že NE máme MOC nad svým životem.


Myslím, že tento pohled na svět jsem získala poprvé od Lenky.


Začala jsem si kupovat knihy od Luisy Hay, která mě dodnes inspiruje svým výkladem nemocí. Časem jsem stále častěji poslouchala lidi, když mi vyprávěli, jak je něco bolí nebo mají takové a takové zdravotní problémy a vždycky jsem nějak sama od sebe pochopila, že to má nějaký důvod, proč ten dotyčný onemocněl a jaký to​ má podtext.

JAK ROSTL MŮJ ZÁJEM O TO, CO NÁM TĚLO CHCE SVOU NEMOCÍ SDĚLIT

Zajímalo mě čím dál tím víc, jak to udělat, abychom nemuseli používat léky, které nás místo uzdravování postupně zabíjejí.


Vím, že si přitahujeme do života to, na co myslíme, proto jsem se ani moc nedivila, když jsem v té době začala nacházet informace od odborníků, kteří se touto věcí zabývají, třeba Mudr. Jarmila Klímová nebo Mudr. Jan Hnízdil . V roce 2015 jsem se zúčastnila kurzu Sofioterapie , který se zabývá pohledem na nemocí dětí a vysvětluje, co nám nemoc u dítěte chce říci. A začala jsem studovat a číst knihu „Co nám tělo říká“, kterou napsal M. Hrabica


Během doby, kdy jsem se čím dál více zajímala o zdraví, tehdy ještě především o své vlastní, jsem se začínala učit, jak používat některé bylinky. Vždycky, když mi tělo svou nemocí chtělo sdělit, že něco není v pořádku, jsem začala bylinky víc vnímat a snadněji jsem odhadla, co pro své tělo potřebuji.


Bylinky jsou pro naše tělo velice prospěšné, a tak jsem je postupně začala využívat čím dál tím víc. V současnosti ale​ používám především určité produkty – říkám jim moderní bylinky. Ty se snadněji užívají, protože se dají už hotové koupit a nemusí se před použitím míchat, vařit ani louhovat – stačí jen nastříkat jako sprej.


Kromě moderních bylinek se s Klementinou naučíme používat i bylinky našich babiček.

JAK ZAKONČIT MŮJ PŘÍBĚH?

​Přemýšlím, jak zakončit toto vyprávění. Snad už jen krátkým shrnutím.


Od doby, kdy jsem nastoupila cestu osobního rozvoje u své kamarádky Lenky, uběhlo už osm let. Naučila jsem se toho opravdu hodně a ráda bych vám všechny své zkušenosti předala, pokud cítíte, že je potřebujete.

Předám vám je prostřednictvím                    PŘÍBĚHŮ O KLEMENTINĚ

​CO MÁ SE VŠÍM SPOLEČNÉHO KLEMENTINA? A KDO TO JE?

Pokud jste již brouzdali po mém webu, jistě jste si všimli KLEMENTINY.


Klementina vznikla na kurzu Davida Kirše Email Academy . V jedné lekci tohoto kurzu jsme dostali za úkol vyprávět o o tom, jak svému avatorovi pomůžeme se svou vlastní zkušeností. Ale to bylo pro mě ošklivé slovo, a tak jsem ho nahradila jménem Klementina.


A o tom, jak to všechno bylo, jak jsme se s ní seznámila a co všechno spolu řešíme, s čím jí pomáhám, se dozvíte více pod tlačítky


 

>