Vytvořila jsem pro vás místo, kde se naučíte udělat si čas na děti, na pohádky s dětmi a tím si udělat čas i sami na sebe.  

KDYSI DÁVNO .. už to bude 54 let

...žila jedna holčička, jmenovala se Vladěnka a té bylo často moc smutno. Maminka byla nemocná a byla stále v nemocnici a tatínek na ní neměl trpělivost ani čas. A tak si nejraději hrála na učitelku, aby neměla pocit samoty

JEDNOHO DNE ... když byla opět maminka v nemocnici

.....si holčička zase hrála na školu, aby zahnala smutek, že s ní není maminka, která jí četla krásné pohádky. Bylo jí moc smutno a pořád plakala. Tatínka tedy napadlo, že ji rozveselí. Ale pohádky číst neuměl. Napadla ho však jiná věc. Šel ven a Vladěnce zavolal. Do telefonu se pak představil jako Bleška Emilka a Číča Míca. Vladěnka ho sice poznala, ale cítila se v tu chvíli šťastná. Její táta tu byl jen pro ní a ještě s vymyšleným příběhem.....   

A TAK ... když vyrostla

....vybrala si, že se stane učitelkou, aby mohla pomáhat dětem a vám maminkám. Aby se vaše děti cítily šťastně a nemusely si hrát na školu. Vystudovala pedagogickou školu, a opravdu se učitelkou stala. Měla ráda tvoření, čas s dětmi, a měla touhu a přála si, aby  vaše děti nebyly sami a byli šťastné. 

?

Během své práce s dětmi si uvědomila, jak moc je důležitý vztah mezi dítětem a vámi - maminkou a tatínkem a také čas, který si rodiče na své dítě uděláte.

A NAKONEC ... se stala spisovatelkou

....z malé holčičky Vladěnky se stala velká Vladi a píše pohádky pro všechny maminky jako je maminka Klementina, která je vypráví svému synkovi Samíkovi a všem dětem po celém světě. ..  

...Díky tomu, že malou holčičku dnes už velkou Vladi odvál vítr daleko od lidí, nesmutnila, ale začala psát. Začala psát příběhy pro vás ženy, které bolela hlava.Nyní učí vás rodiče - maminky, tatínky, babičky, dědečky, strýčky a tety, abyste si udělali čas na sebe a tím na svoje děti a její pohádky.

RÁDI BYSTE SI PŘEČETLI DALŠÍ KNIHY? 

VSTUPTE DO KNIHOVNY

A MEZITÍM .. se věnovala sama sobě....

...hodně na sobě pracovala, a to si můžete přečíst zde 

>