Meditace 

Meditace je normální a přirozený stav našeho života . Není určen pro vynucený stav nebo halucinace . Je to něco, co děje spontánně , když utišíme svou mysl . Meditace je nezbytným nástrojem k tomuto účelu, a to s ohledem na to, že se jedná o nástroj,​ ​ který by měl být považován za důležitý. Je to cesta k naší radosti a vnitřnímu naplnění . klíč k našim nadějím a aspiracím. meditace zvyšuje naši vnitřní , duchovní sílu , která se používá v denním životě k tomu, že se stáváme lepšími umělci, básníky, sportovci a obecně lepšími lidmi  světa.

VÍCE O MEDITACÍCH SI MŮŽETE PŘEČÍST 

V TĚCHTO KNIHÁCH:

Hloubková Meditace


Hloubková meditace je meditace, kde se pod mým vedením dostanete správně do hladiny alfa a v té vyřešíme vše, co vás trápí. Nebo to, co si přejete, aby se objevilo ve vašem životě. Meditace se dělá osobně. V případě zájmu mě kontaktujte přes kontaktní formulář kliknutím na tlačíto  CHCI SE OBJEDNAT   


Meditace na dálku

Meditace na dálku, může probíhat, jak pro jednotlivce ,tak i pro více lidí najednou. Věnuji se meditacím na dálku pro jednotlivce. Doporučuji, aby klient byl s touto metodou obeznámen předem a souhlasil s ní. Je možné tímto řešit bez osobní přítomnosti jakékoliv zdravotní, osobní, vztahové nebo pracovní problémy a přání.  V případě zájmu mě prosím kontaktujte přes kontaktní formulář na který se dostanete přes tlačítko CHCI SI OBJEDNAT MEDITACI NA DÁLKU.    

>