KNIHOVNA

Příběh dvou bytostí, které autorka viděla v parku, kam chodila se svou tetou Růženkou. V e-knize se dozvíte, jaké chyby Bolest hlavy dělala a jak jí Zdraví poradilo. Pokud se chcete dozvědět více, jak Zdraví Bolesti hlavy pomohlo, stačí kliknout na tlačítko CHCI DALŠÍ INFORMACE  
Postřehy Klementiny - ženy, která se s vámi v této e-knize podělí o to, jak zvládnout bolesti hlavy a zad. Jak se seznámila se svou poradkyní Vlaďkou. Jak velkou má rodinu, kde pracuje a proč potřebuje pomoc se svými bolestmi. A jak se jí daří uzdravit a co nejvíc pomáhá.
Cítíte, že potřebujete změnu? Chybí vám radost, láska, zdraví nebo energie? Nevíte, jak meditovat? Tak pak je tato kniha pro vás nebo možná i o vás. Teorie o tom, jak meditovat je popsána hravě. Kniha je interaktivní, takže můžete spoluvytvářet obsah. V knize jsou i mandaly, abyste věděli, zda vám meditace pomáhají.  
Knížka vděčností je zápisník, díky němuž se během roku naučíte vážit si každého jedinečného okamžiku ve svém životě ještě víc, než kdybyste nad tím jen přemýšlela. Je hodnotný svým obsahem i výtvarným zpracováním, ale především vám poslouží jako pracovní materiál k zapsání sedmi až deseti vděčností - každý týden, po celý rok. 
Knížka vděčností je zápisník, díky němuž se během roku naučíte vážit si každého jedinečného okamžiku ve svém životě ještě víc, než kdybyste nad tím jen přemýšlela. Je hodnotný svým obsahem i výtvarným zpracováním, ale především vám poslouží jako pracovní materiál k zapsání sedmi až deseti vděčností - každý týden, po celý rok. Zápisník obsahuje citáty, ale také mandaly na vybarvení. Je to odměna ode mě a podpora za vaše úsilí. Pokud o něj máte zájem v tištěné podobě, napište si na e-mail: naslovicko@klementinavypravi.cz

JE ČAS NA POHÁDKY OD VLADI A KLEMENTINY

Maminko, hledáte inspiraci, co dělat se svými dětmi?  
Nebo byste si s nimi ráda užila, co nejvíce času, ale nevíte, kde hledat nápady?
ŘEŠENÍM je tato kniha pohádek, kde vám maminka Klementina ukáže, jak to dělá ona, se svým synkem Samíkem
>