KNIHOVNA

Příběh dvou bytostí, které autorka viděla v parku, kam chodila se svou tetou Růženkou. V e-knize se dozvíte, jaké chyby Bolest hlavy dělala a jak jí Zdraví poradilo. Pokud se chcete dozvědět více, jak Zdraví Bolesti hlavy pomohlo, stačí kliknout na tlačítko CHCI DALŠÍ INFORMACE  
Postřehy Klementiny - ženy, kter​á se s vámi v této e-knize podělí o to, jak zvládnout bolesti hlavy a zad. Jak se seznámila se svou poradkyní Vlaďkou. Jak velkou má rodinu, kde pracuje a proč potřebuje pomoc se svými bolestmi. A jak se jí daří uzdravit a co nejvíc pomáhá.
Cítíte, že potřebujete změnu? Chybí vám radost, láska, zdraví nebo energie? Nevíte, jak meditovat? Tak pak je tato kniha pro vás nebo možná i o vás. Teorie o tom, jak meditovat je popsána hravě. Kniha je interaktivní, takže můžete spoluvytvářet obsah. V knize jsou i mandaly, abyste věděli, zda vám meditace pomáhají.  
Knížka vděčností je zápisník, díky němuž se během roku naučíte vážit si každého jedinečného okamžiku ve svém životě ještě víc, než kdybyste nad tím jen přemýšlela. Je hodnotný svým obsahem i výtvarným zpracováním, ale především vám poslouží jako pracovní materiál k zapsání sedmi až deseti vděčností - každý týden, po celý rok. 
E-kniha vysvětluje, co má nemoc společného s emocemi. Popisuje zde celkem čtyři kroky, které má člověk udělat, aby si pomohl se zdravím a pochopil, co mu nemoc chce říct. Je jako vstupenka do světa bez nemocí a i k tomu, aby člověk začal o svých nemocech myslet jinak.  

JE ČAS NA POHÁDKY OD VLADI A KLEMENTINY

Čtete svým dětem rádi pohádky? Užíváte si takové chvíle nebo na to nemáte čas? Tak to pojďte napravit a první pohádka na vás již čeká. Maminka Klementina vypráví pohádku svému synkovi Samíkovi o bylinkách, tak si ji pojďte poslechnout s nimi..Pohádka se jmenuje PAMPELIŠKA- SLUNÍČKO BYLINEK, A dostane se k k ní přes najdete tlačítko pod tímto textem.
Knížka vděčností je zápisník, díky němuž se během roku naučíte vážit si každého jedinečného okamžiku ve svém životě ještě víc, než kdybyste nad tím jen přemýšlela. Je hodnotný svým obsahem i výtvarným zpracováním, ale především vám poslouží jako pracovní materiál k zapsání sedmi až deseti vděčností - každý týden, po celý rok. Zápisník obsahuje citáty, ale také mandaly na vybarvení. Je to odměna ode mě a podpora za vaše úsilí. Pokud o něj máte zájem v tištěné podobě, napište si na radysklementinou@vladivavrouskova.com
>