KDO JE KDO A JAK TO VŠECHNO ZAČALO..

V prvé řadě, bych chtěla, abyste věděli, že se už několik let snažím, aby všechny zkušenosti, co jsem ve svém životě nasbírala, se dostaly mezi vás čtenářky a i čtenáře. Protože světe div se, ale i když mám obsah, jak na webové stránce: www.vladivavrouskova.com, tak i v příbězích, které pomáhají uzdravovat, převážně pro ženy, zjistila jsem, že si jej se zájmem čtou i muži.

OD KDY A JAK DLOUHO

V tomto roce je to již 5 let, co jsem se dala na dráhu "onlajnu". V té době jsem ještě vůbec nevěděla, co a jak budu dělat.

Naštěstí kurz, který jsem tenkrát absolvovala, vše odstartoval. Díky němu, jsem se seznámila s ženou Klementinou, přes kterou vás učíme, jak pomoci vašemu tělu, poud je bolavé a nemocné.

SEZNÁMENÍ S KLEMENTINOU

Klementina se „narodila“, díky jednomu úkolu. Měla jsem tenkrát svému avatarovi, tedy jednomu z vás, přesně popsat, co pro vás budu dělat, čím vám budu pomáhat. Ale mě se slovo avatar nelíbil. Přišlo mi to, jako bych promlouvala k někomu, kdo na světě vůbec není.

A tak se tu objevila Klementina.

Jak jsem se s ní seznámila, si můžete přečíst v 1. Kapitole 1. Dílu E-knihy Rady s Klementinou – O životě bez bolestí, která vyšla na eknihy jedou.cz.

A nebojte, těmito příběhy to rozhodně nekončí.....

E-KNIHA/KNIHA "NOVÝ ZAČÁTEK"

V dubnu 2019  vyšla  e-kniha na eknihyjedou.cz s názvem Nový Začátek s Klementinou. Kniha je plná příběhů o životě mladé Meditace Nový Začátek, která vás příjemnou formou seznámí s teorií, jak meditovat. Najdete zde 7 meditací na téma Strach, Znovuzrození, Očista mysli, Bolesti hlavy a zad, Láskování, Nové Začátky.

Vyšla i jako kniha v Září 2019 a pokud dáváte přednost raději voňavé tištěné knize, tak si ji můžete koupit buď  ZDE i s věnováním nebo na portále KOSMAS bez věnování  

E-BOOK "8 CHYB, KTERÉ VÁM ZPŮSOBÍ BOLEST HLAVY A JAK SE JICH ZBAVIT"

Pro ty, které trápí bolení hlavy, jsem sepsala příběhovou formou  e-book, kde najdete základní informace o tom, jak na bolest hlavy. E-book s názvem  8 CHYB, KTERÉ VÁM ZPŮSOBUJÍ BOLEST HLAVY A JAK SE JICH ZBAVIT si můžete pořídit ZDE

E-BOOK ZDARMA

​A další a další příběhy pro vás chystám..

Nevím zda je vaší vášní čtení, ale mou vášní pro vás je psaní.. 

Těším se na vaše odpovědi CO JE TOU VAŠÍ VÁŠNÍ?

Prosím pište na e-mailovou adresu: radysklementinou@vladivavrouskova.com

>