KDO JE KDO A JAK TO VŠECHNO ZAČALO..

V prvé řadě, bych chtěla, abyste věděli, že se už několik let snažím, aby všechny zkušenosti, co jsem ve svém životě nasbírala, se dostaly mezi vás čtenářky a i čtenáře. Protože světe div se, ale i když mám obsah, jak na webové stránce: www.vladivavrouskova.com, tak i v příbězích, které pomáhají uzdravovat, převážně pro ženy, zjistila jsem, že si jej se zájmem čtou i muži.

OD KDY A JAK DLOUHO

V červnu 2019 to budou již 4 roky, co jsem se dala na dráhu "onlajnu". V té době jsem ještě vůbec nevěděla, co a jak budu dělat.

Naštěstí kurz, který jsem tenkrát absolvovala, vše odstartoval. Díky němu, jsem se seznámila s ženou Klementinou, přes kterou vás učíme, jak se dívat na nemoci a bolesti.

SEZNÁMENÍ S KLEMENTINOU

Klementina se „narodila“, díky jednomu úkolu. Měla jsem tenkrát svému avatarovi, tedy jednomu z vás, přesně popsat co pro vás budu dělat, čím vám budu pomáhat. Ale mě se slovo avatar nelíbil. Přišlo mi to, jako bych promlouvala k někomu, kdo na světě vůbec není. A tak se tu objevila Klementina.

Jak jsem se s ní seznámila, si můžete přečíst v 1. Kapitole 1. Dílu E-knihy Rady s Klementinou – O životě bez bolestí, který brzy vyjde na eknihyjedou.cz nebo na webových stránkách www.vladivavrouskova.com


"Zmíněná publikace si najde své příznivce. Je to e-kniha opatřená odkazy, kam se můžeme okamžitě přenést a přečíst si, na co pisatelka poukazuje.

Ivana Melicharová/Účetní

CO BYLO NA ZAČÁTKU   

Zpočátku jsem vám posílala příběhy pravidelně po jednom díle, tak jak jsem je postupně psala. Někteří z vás jste je určitě četli všechny, někteří jen třeba část a k některým se nedostaly vůbec. Ale to vůbec nevadí.

Pro všechny z vás mám řešení a tím je e-kniha. Spojila jsem všechny dříve napsané příběhy, přidala jeden, abych e-knihu nějak ukončila.

Knihu najdete pod názvem Rady s Klementinou – O životě bez bolestí a za pár dní se s ní budete moci seznámit zde.

CO SE CHYSTÁ DÁL 

A nebojte, těmito příběhy to rozhodně nekončí.

Např. E-KNIHA NOVÝ ZAČÁTEK

Jednak vyšla právě e-kniha na eknihyjedou.cz s názvem Nový Začátek s Klementinou. Kniha je plná příběhů o životě mladé Meditace Nový Začátek, která vás příjemnou formou seznámí s teorií, jak meditovat. Najdete zde 7 meditací na téma Strach, Znovuzrození, Očista mysli, Bolesti hlavy a zad, Láskování, Nové Začátky.

“Kniha Nový začátek s Klementinou vás nenásilně uvede do světa meditace. Hravou a zábavnou formou seznámí čtenáře s tím, jak meditovat, aby to přinášelo užitek. .”

Veronika Ďuríčková/Korektorka

NEBO E-BOOK JAK NA BOLEST HLAVY

Také jsem napsala pro vás e-book, kde najdete základní informace o tom, jak na bolest hlavy. E-book se jmenuje 8 CHYB, KTERÉ VÁM ZPŮSOBUJÍ BOLEST HLAVY A JAK SE JICH ZBAVIT.

“ Kniha je velmi hezky koncipovaná-hravě, ale zároveň i odborně předává informace. .”

Rebeka Vörösová/Studentka

Nebo E-BOOK ZDARMA

“Vaše prvotina 3+1 krok, jak najít svou cestu ke zdraví, aneb jak využít myšlení ve váš prospěch, se mně moc líbí. Obsahuje vše, co chcete čtenáři sdělit a hlavně jednoduchou a věcnou formou.”

Petr Smejkal/Podnikatel

A další a další příběhy pro vás chystám.

Psaní pro vás je mou vášní. Jakou vášeň máte vy? Napište mi to prosím na e-mailovou adresu: radysklementinou@vladivavrouskova.com 

>