JAKOU SÍLU MÁ VAŠE MYŠLENÍ

Dnes se s vámi chci podělit o něco, co se mi v životě často stává. Nejlepší na tom je, že se to nestává jen mně, ale i lidem v mém okolí a vím, že i Klementině.

DŘÍV JSEM TOMU SAMA NEVĚŘILA, NEŽ JSEM TO ZKUSILA NA VLASTNÍ KŮŽI

V době, kdy jsem se s tímto jevem setkala poprvé na jednom kurzu dostala jsem tam za úkol, abych si takové věci psala. Pokud se mi stanou. A hned vám prozradím, o co jde. Tenkrát  jsem si říkala, že je to nějaký výmysl, že to nemůže být pravda. Ale uvěřila jsem. A začala si takových věcí víc všímat, až jsem zjistila, že tomu tak opravdu je.

JE TO VÝMYSL? NEBO NENÍ…? POSUĎTE SAMI

Zajímá vás, o čem tady píšu? Některé to již určitě z vás napadlo. Ano mluvím, tedy píšu o myšlení. Já vím, že všude na vás „skáčou“ informace v podobě citátů, článků apod., že to, jak myslíme, jaké myšlenky používáme, se nám odráží v životě a utváří to i nás samé, jací jsme.

Abych pravdu řekla, i mně už to někdy vadí , jak je můj plný internet. Ale na druhé straně jsem doslova nadšená , když mám zájem, že jsem na něco podvědomě myslela a ono se to stalo . Nebo si jen tak přitáhnu , na co říká . A když pak máte otevřenou stránku na internetu nebo na Facebooku, můžete se podívat na to, že nejde článek nebo máte zájem o informace o něčem, na co jsem myslela , co jsem měl v plánu vytvořit. Stává se,  že jsem vstoupil do života člověka, který mě obohatil zajímavou myšlenkou na téma tématu, díval jsem se na „ věci se dají do pohybu."Věřte to, či nevěřte, zkrátka to tak doopravdy je ."

PROJEKT MYŠLENÍM KE ZDRAVÍ

Nebo JE Skvělé, ZE KDYŽ SVE myšlení zaměřím tam, KDE mě Něco Žebřík , Třeba bolest hlavy, Tak záhy zjistím, Pročhlava bolet začala . A protože to takto aplikuje již pěknou polohu, vznikl projekt Myšlením ke zdraví .

Učíme v němcích s Klementinou, jak se díváš na své zdraví . Že Není nekdy Nutné Bezet hneď k lékaři , pivo Že JE možné vzít zdraví dělat svých rukou . Jako přes bylinky, meditace nebo, když použijeme myšlení, jako nástroj uzdravení.

__CONFIG_group_edit __ {"jusiq2y6": {"name": "Odsek", "singular": "- Text% s"}, "jusiqa99": {"name": "Uvozovky", "singulární": "- obrázek % s "}," jusiqjvp ": {" name ":" Autor Name "," singular ":" - Text% s "}," jusiqwv2 ": {" name ":" Quote Box "," singular ": "- Obsahové pole% s"}, "jusir246": {"name": "Citovat blok", "singulární": "- Obsahové pole% s"}} __ CONFIG_group_edit__

MYŠLENÍ JAKO NÁSTROJ UZDRAVENÍ

Použijte myšlení k tomu, abyste zjistili pravou příčinu své nemoci a přijali nad nemocí moc . Rozhodně to neznamená , že zanevřete na lékaře , ale je dobré i toto mít v rovnováze .

Více se o myšlení můžete dozvědět než v e-booku : 3 + 1 KROK JAK NAJÍT SVOU CESTU KE ZDRAVÍ ANEB JAK VYUŽÍT MYŠLENÍ VE VÁŠ PROSPĚCH. . Zde se Hodně zaměřuji na to, Co s námi dela, KDYŽ na Něco myslím e Jak na to myslíme . Přečíst si ho zdarma můžete tady . 

V e-knize Rady s Klementinou- O životě bez bolesti , která bude brzy vydána na eknihyjednou.cz.   

Tento e-kniha je úvodem do světa myšlenek a přání, které mají formovat náš život. Pokud jste se rozhodli pro tuto oblast, můžete si ji nechat prozkoumat, doporučuji vám e-knihu .

Mária Poracká / Ekolog

CO MŮŽE TAKOVÁ SÍLA MYŠLENÍ ZPŮSOBIT?

Mnozí Lidé se v životě setkávají s TIM, ZE si „přitahují“ do života se, na co mysl í , Aniz by si to uvědomovali . Postupujte tak, abyste viděli nástroje , které mají vliv na životy lidí, kteří věří nevěří a často je pokládají za ezoterické nesmysly . Myšlenky ovlivňující kariéru, vztahy , mnoho dalších oblastí života a pochopitelně i zdraví . Je jen na nás, jak na své zdraví hraje myslet . Každý člověk má svůj názora myšlenky k úspěchu a své vlastní cesty ke zdraví .

Ano, já jsem z masa a kostí a nejsem dokonalá a tak i mě se někdy těší, že mé myšlenky nejsou pozitivní . Ale aby si hneď uvědomím myšlenku OPRAVIM nahradím ji nějakou Veselou , pozitivní, Tak ABY mi mé Myšlenky neubližovaly .

Sem napište text ...

Jaké myšlenky slyšíte ve svém životě vy?

Prozraďte nám na naše e-mailovou poštu:

radysklementinou@vladivavrouskova.com  

Předem děkujeme .... Vladi a Klementina

JAK OPRAVIT NAŠE ŠKAREDÉ MYŠLENKY?

Jak se změnilo myšlenky, které se nám do života vůbec nehodí? Ano je velmi dobrá, ba skvělá otázka . Já se chci Klementina učila . Protože ona mela Stále Jen Myšlenky na praci Rodinu zastaralý přemýšlela nad Tim Jak   Všechno zvládne .

Více o tom, že se bude moci v e-knize Rady s Klementinou - O životě bez bolesti , která vyjde v červnu  2019 a bude moci koupit i na webových stránkách www.vladivavrouskova.com 

A učila se to nejen Klementina, ale i samotná bytost Bolest, které bytost Zdraví pomáhalo i s otázkami a odpověďmi v e-booku 8 Chyb, které vám způsobí bolest hlavy a jak se jich zbavit. V tomto příběhu, je jasně ukázáno, jak my sami můžeme změnit naše staré myšlenky a nahradit je novými zdravými. E- book najdete zde.

Samozřejmě jdou takové myšlenky, které nám způsobují bolesti a nemoci nebo i špatné pracovní a životní vztahyuzdravitmeditacemi. Jde vlastně jen o to, přepsat to, co nás v dětství naučili ti nejbližší-naši rodiče. Návod najdete zde.

Nebo si o tom můžete přečíst v e-knize Nový Začátek s Klementinou, kde vám příběhovou formou mladá Meditace Nový začátek prozradí, jak meditovat tak, abyste si neublížily.  

__CONFIG_local_colors __ {"colours": {"f6d54": "Citovat pozadí sloupce"}, "gradienty": {}} __ CONFIG_local_colors__

" Určitě ji doporučuji všem, kdo chce začít rozumět sám sobě, ale neví odkud začít. Jednoduchý a lidský způsob vysvětlování procesů, které se odehrávají uvnitř každého z nás. "

PharmDr. Vendula Martinková / doktorka farmacie

 

A NA KONEC POVÍDÁNÍ MÁM PRO VÁS 

KOUZELNÁ SLOVA č.1 

"Myšlenka je mocným nástrojem našeho života" 

>