JAKOU SÍLU MÁ VAŠE MYŠLENÍ

Dnes se s vámi chci podělit o něco, co se mi v životě často stává. Nejlepší na tom je, že se to nestává jen mně, ale i lidem v mém okolí a vím, že i Klementině.

DŘÍV JSEM TOMU SAMA NEVĚŘILA, NEŽ JSEM TO ZKUSILA NA VLASTNÍ KŮŽI

V době, kdy jsem se s tímto jevem setkala poprvé na jednom kurzu dostala jsem tam za úkol, abych si takové věci psala. Pokud se mi stanou. A hned vám prozradím, o co jde. Tenkrát  jsem si říkala, že je to nějaký výmysl, že to nemůže být pravda. Ale uvěřila jsem. A začala si takových věcí víc všímat, až jsem zjistila, že tomu tak opravdu je.

JE TO VÝMYSL? NEBO NENÍ…? POSUĎTE SAMI

Zajímá vás, o čem tady píšu? Některé to již určitě z vás napadlo. Ano mluvím, tedy píšu o myšlení. Já vím, že všude na vás „skáčou“ informace v podobě citátů, článků apod., že to, jak myslíme, jaké myšlenky používáme, se nám odráží v životě a utváří to i nás samé, jací jsme.

Abych pravdu řekla, i mně už to někdy vadí, jak je toho plný internet. Ale na druhou stranu jsem doslova nadšená, když zjistím, že jsem na něco podvědomě myslela a ono se to stalo. Nebo si jen tak přitáhnu to, na co myslím. A když pak třeba otevřu nějakou stránku na internetu nebo Facebook, stává se mi, že najdu článek nebo jinou informaci o něčem, na co jsem myslela, co jsem měla v plánu udělat. Stává se také, že mi vstoupí do života nějaký člověk, který mě obohatí zajímavou myšlenkou k takovému tématu, poradí mi a „věci se dají do pohybu.“ Věřte tomu, či nevěřte, zkrátka to tak doopravdy je.

PROJEKT MYŠLENÍM KE ZDRAVÍ

Nebo je skvělé, že když své myšlení zaměřím tam, kde mě něco trápí, třeba bolest hlavy, tak záhy zjistím, proč hlava bolet začala. A protože to takto aplikuji již pěknou řádku let, vznikl projekt Myšlením ke zdraví.

Učím v něm společně s Klementinou, jak se máte dívat na své zdraví. Že není někdy nutné běžet hned k lékaři, ale že je možné vzít zdraví do svých rukou. Například přes bylinky, meditace nebo, když použijeme myšlení, jako nástroj uzdravení.

- Marie Curie

MYŠLENÍ JAKO NÁSTROJ UZDRAVENÍ

Použít myšlení k tomu, abychom zjistili pravou příčinu své nemoci a tak získali nad nemocí moc. Samozřejmě to neznamená, že zanevřete na lékaře, ale je dobré i toto mít v rovnováze.

Více se o myšlení můžete dozvědět jednak v e-booku : 3+1 KROK JAK NAJÍT SVOU CESTU KE ZDRAVÍ ANEB JAK VYUŽÍT MYŠLENÍ VE VÁŠ PROSPĚCH.. Zde se hodně zaměřuji na to, co s námi dělá, když na něco myslíme a jak na to myslíme. Přečíst si ho zdarma můžete tady.

A také v e-knize Rady s Klementinou- O životě bez bolestí, která bude brzy vydána na eknihyjednou.cz.    

Tento e-book je především úvod do světa myšlenek a přání, které mohou formovat náš život. Pokud jste se s touto oblastí ještě nesetkali nebo o ní máte jen letmé povědomí, doporučuji vám e-book přečíst.

Mária Poracká/Ekolog

CO MŮŽE TAKOVÁ SÍLA MYŠLENÍ ZPŮSOBIT?

Mnozí lidé se v životě setkávají s tím, že si „přitahují“ do života to, na co myslí, aniž by si to uvědomovali. Postupně jsem pochopila, jak silné nástroje myšlenky jsou, když mohou ovlivňovat i životy lidí, kteří těmto věcem nevěří a často je pokládají za ezoterické nesmysly. Myšlenky mohou ovlivňovat kariéru, vztahy, mnoho dalších oblastí našich životů a pochopitelně i zdraví. Je jen na nás, jak na své zdraví budeme myslet. Každý člověk může využít svého myšlení a myšlenek k nalezení správné a své vlastní cesty ke zdraví.

Ano i já jsem z masa a kostí a nejsem dokonalá a tak i mě se někdy stává, že mé myšlenky nejsou pozitivní. Ale to si hned uvědomím a myšlenku opravím a nahradím ji nějakou veselou, pozitivní, tak aby mi mé myšlenky neubližovaly.

Sem napište text ...

Jaké myšlenky používáte ve svém životě vy?

Prozraďte nám to na naši e-mailovou adresu:

radysklementinou@vladivavrouskova.com  

Předem  děkujeme.... Vladi a Klementina

JAK OPRAVIT NAŠE ŠKAREDÉ MYŠLENKY?

Jak se změnilo myšlenky, které se nám do života vůbec nehodí? Ano je velmi dobrá, ba skvělá otázka . Já se chci Klementina učila . Protože ona mela Stále Jen Myšlenky na praci Rodinu zastaralý přemýšlela nad Tim Jak   Všechno zvládne .

Více o tom, že se bude moci v e-knize Rady s Klementinou - O životě bez bolesti , která vyjde v červnu  2019 a bude moci koupit i na webových stránkách www.vladivavrouskova.com 

A učila se to nejen Klementina, ale i samotná bytost Bolest, které bytost Zdraví pomáhalo i s otázkami a odpověďmi v e-booku 8 Chyb, které vám způsobí bolest hlavy a jak se jich zbavit. V tomto příběhu, je jasně ukázáno, jak my sami můžeme změnit naše staré myšlenky a nahradit je novými zdravými. E- book najdete zde.

Samozřejmě jdou takové myšlenky, které nám způsobují bolesti a nemoci nebo i špatné pracovní a životní vztahyuzdravitmeditacemi. Jde vlastně jen o to, přepsat to, co nás v dětství naučili ti nejbližší-naši rodiče. Návod najdete zde.

Nebo si o tom můžete přečíst v e-knize Nový Začátek s Klementinou, kde vám příběhovou formou mladá Meditace Nový začátek prozradí, jak meditovat tak, abyste si neublížily.  

" Určitě ji doporučuji všem, kdo chce začít rozumět sám sobě, ale neví odkud začít. Jednoduchý a lidský způsob vysvětlování procesů, které se odehrávají uvnitř každého z nás. "

PharmDr. Vendula Martinková / doktorka farmacie

 

A NA KONEC POVÍDÁNÍ MÁM PRO VÁS 

KOUZELNÁ SLOVA č.1 

"Myšlenka je mocným nástrojem našeho života" 

>