Ahoj, jsem Vladi Vavroušková a chtěla bych Vám říci, že


děkuji za potvrzení odkazu a udělení souhlasu s posláním e-booku 3+1 krok jak poznat svou cestu ke zdraví aneb jak využít myšlení ve váš prospěch. A tak již nic nebrání tomu, abyste ve zkratce zjistila, jak se zbavit svého trápení - bolestí hlavy.

Dorazí Vám do e-mailové schránky.

Pokud by si k Vám cestu nenašla, mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo.

Pokud nebude ani tam napište mi na radysklementinou@vladivavrouskova.com

Také si můžete přečíst více o bolestech v pohádkovém příběhu o Bytostech. Jak Bytost Zdraví pomohlo Bytosti Bolest. Doporučuji vám pořídit si za  pár "kaček" e-book, který vám prozradí, jak konkrétně na bolest hlavy.  

Více informací se dozvíte, když kliknete na tlačítko 

CO MŮŽETE UDĚLAT NYNÍ?


Začíst se do dalších knih, které jsem pro vás napsala.

3+1 Krok, jak najít cestu ke zdraví, aneb jak využít myšlen ve váš prospěch

Rady s Klementinou- O životě bez bolestí

Moje knížka vděčnosti na jeden rok

Nový Začátek s Klementinou Příběh meditace, který vám možná změní život

  

Také se můžeme potkat na sociálních sítích

Pár slov o mě​​​​

Jsem spisovatelka příběhů, které pomáhají uzdravovat.Jsem také autorkou projektu Myšlením ke zdraví, kde učím lidi pochopit příčinu jejich bolesti nebo nemoci, a to pomocí myšlení, meditací a používáním bylinek. Napsala jsem a vydala hudební knihu Nové Začátky, kterou jsem přepracovala, a tak vznikla e-kniha Nový Začátek s Klementinou-Příběh Meditace, který vám může změnit život.  Vytvořila jsem Zápisník vděčností – Moje knížka vděčností na jeden rok. Jsem autorka příběhů O Klementině, a to 1. dílu Rady s Klementinou – O životě bez bolestí. Píši příběhy o zdraví a pohádky o Bylinkách

Co říkají o mě ostatní


"


Vlaďka je velmi milá a má vybrané vystupování. Četl jsem její knížku Rady s Klementinou - O životě bez bolestí, která se mi velice líbila. Vlaďku bych doporučil všem lidem, kteří potřebují duševní podporu a milou společnost.


Martin FEČO 

Specialista na online marketing

"Miloslav KRÁTKÝ

Terapeut, Lektor a Kouč ve spol. Dosáhnete všeho, s.r.o.

"


Před pár lety mi Vladěnka poskytla Alfameditaci. Chovala se velmi profesionálně, s citem odhadla, co zrovna potřebuji. Cítila jsem se dobře, uvolněně a v bezpečí. Tato Alfameditace pro mě byla přínosem a pomohla mi. Vladěnko, díky.:)


Jaruška Zajíčková
Učitelka ZŠ


NOVÝ ZACATEK S KLEMENTINOU

PRÁVĚ VYŠLA

E-KNIHA

NOVÝ ZAČÁTEK 

s Klementinou

         Příběh meditace, který vám může změnit život

A DOSTAT SE K NÍ MŮŽETE PŘES TLAČÍTKO

"K E-KNIZE TUDY"


Přečtěte si naše nejnovější příspěvky blogu


KDO JE KDO A JAK TO VŠECHNO ZAČALO


V červnu 2019 to budou již 4 roky, co jsem se dala na dráhu "onlajnu". V té době jsem ještě vůbec nevěděla, co a jak budu dělat.

Naštěstí kurz, který jsem tenkrát absolvovala, vše odstartoval. Díky němu, jsem se seznámila s ženou Klementinou, přes kterou vás učíme, jak se dívat na nemoci a bolesti.

long-arrow-right

JAKOU SÍLU MÁ VAŠE MYŠLENÍ


V době, kdy jsem se s tímto jevem setkala poprvé na jednom kurzu dostala jsem tam za úkol, abych si takové věci psala. Pokud se mi stanou. A hned vám prozradím, o co jde. Tenkrát  jsem si říkala, že je to nějaký výmysl, že to nemůže být pravda. Ale uvěřila jsem. A začala si takových věcí víc všímat, až jsem zjistila, že tomu tak opravdu je.

long-arrow-right

PAMPELIŠKA - SLUNÍČKO BYLINEK


To, že má Klementina ráda bylinky, jste si možná už stačili přečíst v příbězích, které jsem před pár lety vám, věrným čtenářům, posílala. Pokud jste nebyli mezi nimi, nevadí, příběhy jsou již sjednocené do e-knihy a brzy vyjdou pod názvem Rady s Klementinou – O životě bez bolestí.

Přidejte se k nám do skupinky
"Příběhy, které pomáhají uzdravovat" 

a získejte okamžitý přístup k informacím, které vám pomohou s vaším zdravím  

© Vladi Vavroušková     Ochrana osobních údajů   

>