BOLÍ VÁS HLAVA?

PATŘÍTE MEZI 80% TĚCH, KTERÉ NĚKDY HLAVA BOLELA?

A CHCETE SE CÍTIT ZDRAVĚ A NEMÍT JIŽ TRÁPENÍ S BOLESTÍ HLAVY?

TAK PAK MÁM PRO VÁS SNADNÉ ŘEŠENÍ 

Naučím vás, jak díky 8 jednoduchým krokům pochopit bolesti hlavy a jak si umět poskytnout   

1. pomoc 

Je to o vás? 

 • 1
  DĚLÁTE STEJNÉ CHYBY? - jako já, Klementina, mé klientky a další ženy 
 • 2
  SNAŽÍTE SE BOLESTI UMLČET? - zapijete pilulku 
 • 3
  NEPOSLOUCHÁTE SVÉ TĚLO, CO VÁM CHCE ŘÍCI? - nevěnujete mu pozornost

PTÁTE SE CO S TÍM? 

ZATÍM STAČÍ MALIČKOST

PŘEDSTAVTE SI ten krásný pocit, kdy již:

 • NECÍTÍTE TEN NEPŘÍJEMNÝ AŽ BODAVÝ TLAK NA SPÁNCÍCH
 • NEMÁTE POCIT, ŽE VÁM "VYLETÍ" MOZEK Z HLAVY
 • PŘESTALY VÁS BOLET OČI

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ

 PROTOŽE, NECHCI ABYSTE DLOUHO TRPĚLI JAKO JÁ

Více než 30 let mi trvalo, než jsem přišla na to* jak si mám pomoci s bolestmi hlavy


* co mi bolesti hlavy způsobuje 


* jaké jsou vlastně chyby, které jsem dělala.  

MÉ ZKUŠENOSTI JSEM VÁM SEPSALA DO E-BOOKU

PŘÍBĚH O BYTOSTI BOLESTI A ZDRAVÍ, VE KTERÉM VÁM PŘES POUTAVÝ PŘÍBĚH PROZRADÍM, JAK ZDRAVÍ POMOHLO BOLESTI HLAVY A JAK POMŮŽE I VÁM

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

PŘÍBĚHY

Dozvíte se, co má společného můj příběh a příběh tety Růženky s názvem knihy 8 chyb a příběh o Zdraví a Bolesti  

OBRÁZKY

Které se vztahují k celému příběhu. Jsou zde na odlehčení, aby se vám text dobře a lehce četl.

FAKTA A MÁLO "OMÁČKY"

Základní, ale důležité informace v příběhu, "Jak na život bez bolestí" 

MOJE PODPORA

Poradím a odpovím, kdykoli budete potřebovat a buď na e-mail nebo ve skupině fb

BUDETE UMĚT 1. POMOC

Rady v e-booku vám pomohou poskytnout 1. pomoc kdykoli budete potřebovat.   

BUDETE ZNÁT ZKRATKU 

E-book je napsán tak, aby vám pomohl najít zkratku k vašemu dobrému stavu bez bolestí.   

Kdo je Vladi ....


Vladi bolela hlava přes 30 let. Zdědila je po své mamince.

Nechtěla trpět tímto onemocněním po celý život, a tak se rozhodla  přestat řešit tyto bolesti pilulemi a začala hledat na internetu informace o tom, jak si pomoct a uzdravit seTo se jí povedlo

Dnes je už bez bolestiPokud se náhodou bolesti vrátí, tak se zamyslí a hned , co dělá za chybu.

Vladi je autorkou projektu Myšlením ke zdraví © KlementinaDíky tomuto projektu vytvořila postavu Klementinu, přes kterou učí, jak se dívat na bolesti a co nám bolest chce říci.

Napsala o tom e-knihu Rady s Klementinou - O životě bez bolestí, kde také učí ženy, jak se zbavit bolesti, a to pomocí myšlení, bylin a meditacemi. 

O bolestech se zmiňuje i v e-knize Nový začátek s Klementinou.

Obecně o nemocech napsala e-book 3 + 1 krok, jak poznat svou cestu ke zdraví aneb jak využít myšlení ve váš prospěch.

A na základě přání svých klientů, které mají rádi její příběhy, napsala e-book 8 chyb, které způsobují bolesti hlavy a jak se zbavit.

A v něm se dozvíte 8 konkrétních chyb, které lze snadno napravit.

MÁTE POCHYBNOSTI?
BOJÍTE SE, ŽE SE NEUZDRAVÍTE?

JE KÁMEN ÚRAZU V TOM, ŽE ....?


SI NEVĚŘÍTE

STYDÍTE SE ZA SVOU BOLEST
BOLEST JE PRO VÁS SAMOZŘEJMOSTÍ
NEZÁLEŽÍ VÁM NA SOBĚ 

CHÁPU VÁS, MĚLA JSEM STEJNÉ POCHYBY A STRACHY

POCHOPILA JSEM, ŽE JE POTŘEBA, UDĚLAT TYTO KROKY  

1

KROK 1  - Začněte poslouchat své tělo

Co tím myslím? Nic náročného. Tělo vysílá informace tím, že nás něco bolí nebo se necítíme dobře. V tu chvíli je dobré se tzv. zastavit a popřemýšlet, co jsme udělali nebo co děláme špatně nebo děláme jinak. Jen tak zjistíme příčinu, která je velmi důležitá.

2

Krok 2  - Postupně vysadit pilulky 

Ano, doporučuji postupně vysadit léky, které nám neřeší příčinu, ale jen důsledek. Díky nim se nedozvíme, co nám bolest hlavy způsobilo, jen umlčíme tuto informaci těla, které nám tělo dalo. Časem se tyto informace, díky tomu, že budeme brát pilule, můžou zdůraznit a bolest se zhorší.

3

Krok 3  - Začněte se mít víc ráda

Tím, že se začnete mít víc ráda, tak si sama sebe začnete víc všímat a brzy přijdete na to, co vám bolest hlavy způsobuje. A to pak je první krůček k tomu začít řešit trápení s bolestí hlavy.

4

Krok 4  - Nestyděte se za svou bolest

Mnoho z nás je z dětství naučeno, že dávat najevo své problémy se nesluší a proto si své trápení nechávají často pro sebe, jako by se za ně styděli. Vím, o čem mluvím. Sama jsem se dřív styděla za to, že mám dia 2. Proto je dobré takové rady z dětství nebrat vážně a nebát se podělit se se svým trápením a raději se svěřit a požádat o pomoc. Tu pomoc vám já velmi ráda nabídnu. Stačí si jen o ní říci.     

A kdo si o pomoc řekl?

A jak to dopadlo?

Čtěte pod šipkou.  

ŠUŠKANDA - ZKUŠENOSTI OSTATNÍCH

VERONIKA ĎURÍČKOVÁ O E-BOOKU 8 CHYB ...

Jmenuji se Veronika Ďuríčková a jsem korektorka. Vlaďce jsem již dělala několik korektur, a proto vím, že její nejsilnější stránka je v psaní příběhů. Vlaďka píše čtivě, čtenář není zahlcen zbytečnostmi a přitom se pobaví. Její poslední e-book, který jsem četla jako první čtenářka, se jmenuje 8 CHYB, KTERÉ VÁM ZPŮSOBÍ BOLEST HLAVY A JAK SE JICH ZBAVIT. Tento e-book se mi doopravdy moc líbí, protože je poučný a přitom zábavný. Najdete v něm "tak akorát" informací, abyste je vstřebali i tehdy, když vás zrovna bolí hlava. Žádné složitosti přitom se ale dozvíte mnoho věcí, jak s bolestmi hlavy pracovat. Doporučuji všem, kdo se chtějí zbavit bolestí hlavy, svépomocí, bez chemických léků.

VERONIKA ĎURÍČKOVÁ www.dobretexty.cz

NIKOLETA  ŘÍKÁ: 

"Bolo by určitě úžasné, keby tento e-book vyšela i jako kniha"

Som majitelka a zakladatelka vzdělávacího centra ALTYA a zároveň i pedagogička a lektorka cudzích jazykov, zaoberám sa alternativnym vzdělávaním a osobným rozvojom

E-book je uplne úžasný, väčšina knih, príručiek či ebookov o bolestiach a ich formách je pisaná buď velmi odborne alebo velmi monotonne. Z ebooku som bola už na prvý dojem úplne úžasnuta, je nádherně graficky spracovaný a obsah je ponatý nádhernou človeku blizkou formou. Je to ako keby bol vaším sprievodcom na ceste vašou bolesťou, ako keby vas drža za ruku a krok po kroku vam pomáhal k úplnému uzdraveniu a odstraneniu bolesti hlavy, ktorá je mnohokrát tak neunosne bolestivá.

E-book doporučujem úplne každému. Téma je sice zamerana na bolest hlavy ale obsah je urobený tak úžasne, ze ho v mnohých pripadoch dokážete aplikovat i na ine formy bolesti.

Nikoleta Manduchová  www.altya.cz

JAK TO VYPADÁ UVNITŘ? 

E-book není pro každého, a proto se podívejte zda bude pro vás.

A JAKÁ JE CENA ?
ODPOVÍDÁ TOMU CO MI NABÍZÍ? 
PŘÍBĚH DVOU BYTOSTÍ ZDRAVÍ A BOLESTI V E-BOOKU JE  

nyní v AKCI jen za 97,- Kč
pokud objednáte do doby, než skončí časovač

20
DNÍ
11
HODIN
05
MINUT
52
SEKUND

STÁLE VÁHÁTE?

CHYBÍ VÁM TAM DÁREK?

UŽ NA VÁS ČEKÁ POD ŠIPKOU

Dárek pro vás

Přemýšlela jsem, co by vám udělalo radost, aby vás hlava nebolela a tak jsem se rozhodla, že vám každému, kdo si koupí tento e-book věnuji dárkový voucher, který je na slevu ve výši 500,- Kč. Voucher můžete uplatnit do 14 dnů od oficiálního spuštění online kurzu, který bude zaměřený na řešení bolestí hlavy a bude podrobnějším pokračováním tohoto e-booku. Včas budete informováni e-mailem.     

TOUŽÍTE JEŠTĚ PO JISTOTĚ? OK.

GARANCE JE POD ŠIPKOU.

100% GARANCE VRÁCENÍ VAŠÍ INVESTICE

Za svými radami v e-booku si stojím a jsem si jista jeho kvalitami. Věřím, že vám e-book přinese do života ty správné informace, které jste očekávala a že vám pomůže s vaším trápením bolestí hlavy.
V případě, že si do 14 dnů nebudete jistá, že e-book splnil vaše očekávání, tak vám bez okolků vaši investici do zdraví vrátím.

ŠUŠKANDA 2 - JAK SI POČETLI KLIENTI ?

Přečtete si, jak se e-book líbil těm, co ho již četli před vámi. Co jim přinesl zajímavého do života. A proč ho doporučují vám, které trápí bolest hlavy.

OZZY - ŘIDIČ KAMIONU

Já Ozzy, sem řidič trucku. Řídím denně auto průměrně 9 hodin denně. Díky tomuto e-booku jsem si uvědomil, jak mám postupovat, když mě začne bolet hlava z námahy, ze stresu a z namáhavé práceDoporučuji proto všem, kteří trpí bolestmi hlavy i občasnými, aby si tento e-book přečetli. Určitě jim pomůže, jako mě.

Aleš Vavroušek

Mgr. Helena Štrebová -  TU Kráľovnou som JÁÁÁ

Som lektorka kvantového osobnostného SEBArozvoja, kvantovej transformácie vedomého bytia, terapeutka EFT, expertka na SEBAvedomie a SEBAlásku, autorka viacerých projektov :  Vysoká škola SEBAvedomia

a SEBAlásky,  MINI škola sebaVedomia a sebaLásky, Akadémia - TU Kráľovnou som JÁÁÁ, online klubu Zrod Kráľovnej.

Od Vlaďky som už  čítala viacero článkov, preto keď som sa  dostala k  e-booku „8 CHYB" hneď som ho otvorila a začala čítať.  Samotný názov mi napovedal, že sa zase niečo nové naučím. Vlaďka sa skutočne narodila s darom písať príbehy a  tento ebook je ďalším dôkazom jej talentu.  Začala som čítať a po pár stranách som si uvedomila, že ma s ľahkosťou chytila za ruku a  svetom bolesti a zdravia ma sprevádza s láskou a precítenou starostlivosťou. A tým ma dostala tak, že som sa nepostavila, kým som ho nedočítala. Už teraz viem, že e-book je odsúdený na úspech. A teraz všetci ruku na srdce, koho z vás nebolela, alebo nebolieva hlava? V dnešnom hektickom svete každé jedného z nás,  a preto Vám vrelo, a z celého srdiečka odporúčam prečítať si ho hneď, ako fantastickú prevenciu, aby ste nabudúce ten hlavy bôľ zvládli bez tabletiek a úsmevom na tvári a s vďačnosťou za každú radu, ktorú v e-booku nájdete. Vladi,  patrí ti moje velikánske ĎAKUJEM za to že SI.

Mgr. Helena Štrebová -  www.helenastrebova.sk

Mária Poracká

Jmenuji se Maria. Jsem původním povoláním chemička a ekoložka.  Nyní jsem již v důchodu a přivydělávám si jako pečovatelka.  Práce je nyní velmi stresující. Pečuji často o staré a nemocné lidi.

E-Book 8 CHYB , které způsobuji bolest hlavy a jak se jich zbavit jsem nejdřív odložila, s vědomím, že se mě to netýká, neboť naštěstí bolestmi hlavy netrpím. Ale pak jsem nakonec e-book přečetla 3x a pozorně.  Pokaždé jsem v něm našla další AHA momenty, které upoutaly moji pozornost.

Poprvé způsob, jak rozmlouvá ZDRAVI s BOLESTÍ. Podruhézaujaly OTÁZKY, které dalo ZDRAVÍ smutné BOLESTI. Zkoušela jsem si na ně odpovědět postupně. Každá z nich stoji za zamyšlení u každého, kdo se chce uzdravit. Při třetím čtení mě zaujala věta, týkající se HYPERTENZE:“ "hypertenze nám pomáhá pochopit, že místo toho, abychom šli hlavou proti zdi, je lepší s láskou se vcítit do okolního dění světa kolem sebe. Hemžení jen pozorovat.“

Knížka mi pomohla podívat se jinak na své chování a přístup v nynější mé stresující situaci a pokusit se je změnit. Protože pacient své chování nezmění a můj stav by se sám od sebe a ani pomoci dalších antihypertenziv nezlepšil.

V e-booku si každý najde, koho trápí bolest hlavy, těla nebo duše, nějakou užitečnou radu. Proto bych doporučila si ji pročíst velmi pozorně a zamyslet se nad textem.  Věřím, ze i vás zaujme a následně i  pomůže.

CO V E-BOOKU NAJDETE?... PODÍVEJTE SE SAMI...

1
PŘÍBĚH
2
BYTOSTI
8
CHYB
8
RAD

Začněte hned!  Vyberte si, kdo se vám líbí a klikněte na tlačítko pod referencí toho, kdo vás nejvíc zaujal... 

PRO VAŠÍ JISTOTU PŘIPOMÍNÁM, ŽE CENA V AKCI JE 97,- Kč


 A TO DO TÉ CHVÍLE NEŽ UBĚHNE DOBA NA ČASOVAČI

20
DNÍ
18
HODIN
27
MINUT
21
SEKUND

Po skončení časovače se cena e-booku zvedne na 297,- Kč  

Rebeka Vörösová-

studentka  

Jmenuji se Rebeka, v současné době studuji VŠ obor Výchova ke zdraví a zabývám se ve svém volném čase výživou. Mám tedy ke zdraví velmi blízký vztah. Kniha je velmi hezky koncipovaná-hravě, ale zároveň i odborně předává informace. V současné době naštěstí bolesti hlavy nemám. Nicméně v mnohých částech této knihy jsem našla kroky, pomocí nichž jsem v minulosti bolest řešila. Věřím tomu, že pro mnohé její čtenáře bude přínosným průvodcem ke zbavení se bolesti, protože je v ní tato problematika uchopena z více úhlů. Každý tak může najít tu pravou příčinu své bolesti a naučit se s ní pracovat.

Bylo to pěkné čtení


Tomáš Lukavec-

Brand manager, autor 3 knih a portálu www.zakonybohatstvi.cz

 

8 chyb je dle mého názoru úžasnou průpravou a vhledem do osobního života každého z nás. A to z pohledu zdraví. Člověk si hravou formou snáze uvědomí, jak je náš způsob života a myšlení propojen se zdravím a tím, jak naše tělo vnímá svět kolem sebe."


PETRA Rasochová

Jmenuji se Petra Rasochova a jsem rozvedená. Bolestmi hlavy jsem trpěla velice často i migrénou. Teď už je to lepší jen, když se změní počasí nebo málo piju či jsem někde, kde je velký hluk.

E-Book mi pomohl k zjištění místa bolesti na hlavě. A podle toho řeším co dál, jak si pomoci, aby mi bylo dobře. Zajímavé čtení a rady v e-booku jsou jednoduché na použití.

Tento E-Book jasně a srozumitelně vysvětluje, z čeho vzniká bolest hlavy, jak si s ní poradit a být v pohodě. Doporučuji každému, komu není jedno jeho zdraví.


CHCETE SE ZEPTAT? PTEJTE SE 

Zde jsou odpovědi na některé často kladené otázky:

Je e-book dlouhý? 

Opravdu mi obsah pomůže? 

Je možné se někde s vámi spojit a nechat si více poradit do hloubky?

Také vás hlava bolí a víte ze své vlastní zkušenosti, jak se jí zbavit? 

Je problém, když se rozhodnu, že chci vrátit peníze za e-book? 

Proč bych si měla koupit váš e-book místo toho, že bych si vzala pilulku na bolest? 

Jak je e-book napsaný? Budu rozumnět všemu, co je tam napsáno? 

Mohu rady z e-booku použít i na jiné bolesti?

POTŘEBUJETE POSLEDNÍ UJIŠTĚNÍ?
POD ŠIPKOU SI PŘEČTĚTE DALŠÍ ZKUŠENOST

Poslední pohled na e-book a doporučení mé věrné čtenářky Šárky Ksandrové

"

vlastní zdravotní problémy mne kdysi přivedly k bylinkám. Když nic nezabíralo, vzpomněla jsem si na babičku, jak na vše měla bylinku. Začala jsem se více zajímat, čím se dá lidem od bolesti pomoci. Dnes máme velký výběr přírodních produktů. Já sama jsem sháněla kvalitní Aloe Vera a to mne také přivedlo k české firmě Essens, s kterou dnes spolupracuji, využívám benefitů z vysoce kvalitních potravinových doplňků nejen pro vlastní potřebu, ale začala jsem se tomu věnovat naplno a sdílím své zkušenosti s ostatními, žiji Essens Style.

Tak jak mne kdysi inspirovala babička, tak autorku knížečky „8 chyb, které Vám způsobí bolest hlavy a jak se jich zbavit“ inspirovala tetička. Nenásilným způsobem autorka vypráví životní příběh své tetičky. Vidí v ní vzájemně se doprovázející dva protiklady, zdraví a bolest. Zní to jako pohádka, vyprávějící, jak tetu vnímala a jak teta čelí bolesti. Viděla ji jako schoulenou bolest diskutující se zasněným zdravím a připomíná, čemu všemu se zdraví vyhýbá, aby netrpělo. Je plné naděje, radosti, víry, oplývá láskou, důvěrou. Odtud se autorka dostává k osmi chybám způsobujících bolest hlavy a jak jim čelit.

Knížečka je čtivá a doporučení platná nejen pro bolest hlavy, ale i ke snadnějšímu způsobu života. Možná se zdá, že to vše znáte, ale je dobré si uvědomit, kde chybujeme a co se pro to dá udělat. Někdy stačí tak málo. Třeba vyjít ven a změnit tok myšlenek, odbourávat stres, udělat si klid na jídlo, zajistit si plnohodnotnou stravu, mít dostatek přísunu vitamínů a minerálů. Co radí autorka si však přečtěte a sami uvidíte.


Šárka Ksandrová - www.essensclub.cz

Dočetli jste až sem a stále jste na této stránce?

Tak to už máte všechny potřebné informace a čeká vás POSLEDNÍ VĚC.

A TÍM JE VAŠE KONEČNÉ ROZHODNUTÍ:

Děkuji, za všechny informace a mám zájem o to, aby mi příběh dvou bytostí Bolesti a Zdraví pomohly a poradily mi, jak se zbavím bolesti hlavy, a naučily mě pochopit, proč mě stále hlava bolí.


Ne děkuji, nemám zájem o informace, raději se budu trápit s bolestí hlavy dál a vezmu si raději pilulku. Nezajímá mě ani, co mi chce hlava tím, že mě bolí, říci.    

Máte na něj čas do vypršení VALENTÝNSKÉ láskyplné akce

Po té bude e-book za cenu 297,- Kč

20
DNÍ
18
HODIN
27
MINUT
09
SEKUND

S ČÍM VÁM E-BOOK POMŮŽE? 

 • ODPOČINETE SI - odreagujete se u příběhu a dozvíte se, co nám s tetou Růženkou udělalo radost
 • POBAVÍTE SE -  během příběhu o dvou bytostech Bolesti a Zdraví, které vám prozradí, co se v parku stalo
 • UJISTÍTE SE, že i vám je možné pomoci při vašich bolestech hlavy
 • PŘIPOMENETE SI, že i Naděje uzdravuje
 • ZJISTÍTE, že všechno souvisí se vším
 • DOZVÍTE se otázky, které vám pomohou s vaší bolesti hlavy
 • UKÁŽEME VÁM 8 CHYB A 8 RAD, jak na bolest hlavy a co má smutek a strach společného se zdravím
 • NAUČÍME vás v e-booku,  poskytnout si 1. pomoc, když vás začne bolet hlava
 • NAJDEME SPOLEČNĚ PŘÍČINU vaší bolesti hlavy, která může souviset nejen s vaším myšlením, ale také se stravou, chřípkou a dalším onemocněmím

Nenechte si proto ujít tuto příležitost: 
E-book 8 chyb, které vám způsobí bolest hlavy a jak se jich zbavit.
a to dnes  i s dárkem   
Získejte vše ještě dnes!

AKČNÍ CENA jen 97,- Kč

20
DNÍ
18
HODIN
27
MINUT
02
SEKUND

POTŘEBUJETE SE VRÁTIT V ČASE STRÁNKY A ZNOVA SI PŘEČÍST CO VÁS ZAJÍMÁ?  

© 2019 Vladi VAVROUŠKOVÁ. Všechna práva vyhrazena

>